کنسانتره 2.5% و 5% تخمگذار PLUS (پولت، A & B)

کنسانتره تخمگذار رشد افزا PLUS مجموعه ای غنی شده است از مواد اصلی که ضمن اقتصادی نمودن قیمت نهایی دان مصرفی طیور، تمام احتیاجات پرنده برای رشد و تولید را به صورت کامل برای سویه های Hyline، Lohmann LSL، Nickchick، Shaver و Bovans تامین می نماید. ویژگی این کنسانتره بالانس بسیار دقیق مواد تشکیل دهنده و فرمول پیشنهادی علمی آن می باشد. لذا با مصرف کنسانتره PLUS شرکت آرین رشد افزا مرغدار می تواند تنها با افزودن مواد اولیه مانند کنجاله سویا، ذرت و کربنات کلسیم و با استفاده از بهترین فرمول های پیشنهاد شده از گروه متخصص علمی شرکت آرین رشد افزا به مناسب ترین فرمول دان با حداقل زمان و بالاترین دقت دست یابد.

مزایای استفاده از کنسانتره تخمگذار Plus رشد افزا:
کنسانتره تخمگذار رشد افزا PLUS (پولت) ترکیب متناسبی از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که نیاز به استفاده از مکمل ویتامینه و مواد معدنی در جیره را کاملا بر طرف می سازد.
کنسانتره رشد افزا PLUS (پولت، A & B) اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز پرنده برای رشد و تولید را به صورت متوازن و کافی تامین نموده، به طوری نیازی به افزودن هیچ یک از اسید آمینه ها ندارد.
کنسانتره رشد افزا PLUS (پولت، A & B) در کنار فرمول های علمی و بالانس شده, با عدم اتلاف مواد خوراکی، قیمت نهایی دان را به لحاظ اقتصادی برای مرغدار به صرفه تر خواهد کرد.
کنسانتره رشد افزا PLUS (پولت، A & B) با دارا بودن آنزیم فیتاز باعث افزایش میزان فسفر قابل جذب و بهبود کیفیت پوسته خواهد شد.
کنسانتره رشد افزا PLUS (پولت، A & B) با دارا بودن آنتی اکسیدان امکان نگهداری مواد اولیه موجود در کنسانتره و محافظت از ویتامین های محلول در چربی را فراهم می نماید.

دستور مصرف:
– کنسانتره نوع A برای یک تا 42 روزگی و از 5% تولید تا 85% تولید،
– کنسانتره پولت برای 43 روزگی تا 5% تولید،
– کنسانتره نوع B از 85% تولید تا پایان دوره استفاده می گردد.
میزان مصرف: 25 کیلوگرم در هر تن خوراک طیور.
نوع بسته بندی و مدت نگهداری: در کیسه های 3 لایه به مدت 4 ماه قابل نگهداری می باشد.
شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و در بسته بندی اصلی نگهداری شود.