معرفی لاین کالیبراسیون جدید برای ارزیابی دقیق و سریع کیفیت روغن ها و چربی در خوراک

Trouw Nutrition، تجارت تغذیه حیوانات Nutreco، لاین کالیبراسیون جدیدی را برای بهبود کنترل کیفیت روغن ها و چربی های ترکیب شده در خوراک معرفی کرده است. به گزارش بخش بین الملل نشریه دنیای کشت و صنعت، لاین کالیبراسیون چربی Nutri-opt NIR (نزدیک مادون قرمز) تنها در چند دقیقه محاسبه دقیق را همراه با 4 پارامتر اصلی اسیدهای چرب آزاد (FFA)، مشخصات اسید چرب، مقدار اسیدیته و ماده آلرژی زا فراهم می کند. ریچاد ماتمان، مدیر بازاریابی جهانی Trouw Nutrition به international Dairy Topics اعلام کرد که لاین کالیبراسیون جدید، ارزیابی دقیق تر و سریع تری از کیفیت محتویات چربی و خوراک را امکان پذیر می کند.
وی افزود: Trouw Nutrition یکی از بزرگ ترین پایگاه های داده ای کالیبراسیون را در صنعت خوراک دارد و ما ایمان داریم که اضافه کردن این خط جدید مفید خواهد بود.
ماتمان گفت: تولیدکنندگان باید قادر به تعیین سریع کیفیت روغن ها و چربی ها در خوراک حیوان باشند. به خصوص، روغن ها و چربی ها قبل از اینکه اضافه شوند، باید با دقت چک و آنالیز شوند تا از بی خطر بودن و سلامت و کیفیت تغذیه ای اطمینان حاصل شود.
گفتنی است: این آزمایش های گسترده روزها و حتی هفته ها طول می کشد، در حالی که پذیرش یا رد یک دسته یا اصلاح محتوی چربی خوراک باید به سرعت انجام شود. این نیاز از طریق لاین کالیبراسیون جدید Nutriopt پاسخ داده شده است.

مجله دنیای کشت و صنعت، سال شانزدهم، شماره 104، آبان ماه 96