کنسانتره 5% گوشتی A & B) PLUS)

کنسانتره رشد افزا PLUS مجموعه ای غنی شده است از مواد اصلی که ضمن اقتصادی نمودن قیمت نهایی دان مصرفی طیور، تمام احتیاجات پرنده برای رشد را به صورت کامل تامین می نماید. ویژگی این کنسانتره بالانس بسیار دقیق مواد تشکیل دهنده و فرمول پیشنهادی علمی آن می باشد. لذا با مصرف کنسانتره PLUS شرکت آرین رشد افزا مرغدار می تواند تنها با افزودن مواد اولیه مانند کنجاله سویا، ذرت و کربنات کلسیم و با استفاده از بهترین فرمول های پیشنهاد شده از گروه متخصص علمی شرکت آرین رشد افزا به مناسب ترین فرمول دان با حداقل زمان و بالاترین دقت دست یابد.

مزایای استفاده از کنسانتره Plus رشد افزا:
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) ترکیب متناسبی از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که نیاز به استفاده از مکمل ویتامینه و مواد معدنی در جیره را کاملا بر طرف می سازد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) اسیدهای آمینه ضروری پرنده را به صورت متوازن و کافی تامین نموده، به طوری نیازی به افزودن هیچ یک از اسید آمینه ها ندارد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) در کنار فرمول های علمی و بالانس شده, با عدم اتلاف مواد خوراکی، قیمت نهایی دان را به لحاظ اقتصادی برای مرغدار به صرفه تر خواهد کرد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) به دلیل استفاده از ذرت و سویا به عنوان مواد حامل به جای سبوس و کربنات، دارای آنالیز قوی تر و به صرفه تری در مقایسه با دیگر کنسانتره های موجود در بازار است.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) با دارا بودن آنزیم فیتاز باعث افزایش میزان فسفر قابل جذب در جیره خواهد شد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) با بکارگیری اسیدیفایر، میزان هضم و جذب مواد مغذی را بهبود، آلودگی های میکروبی خوراک و روده را کاهش و متعاقبآ عملکرد و رشد پرنده را افزایش می دهد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) حاوی ترکیبات گیاهی معطر و خوشخوراک کننده جیره است که با بهبود مصرف خوراک، تعادل میکروبی دستگاه گوارش و در نهایت ضریب تبدیل، سود حاصل از پرورش را افزایش می دهد.
کنسانتره رشد افزا A & B) PLUS) با دارا بودن آنتی اکسیدان امکان نگهداری مواد اولیه موجود در کنسانتره و محافظت از ویتامین های محلول در چربی را فراهم می نماید.

دستور مصرف: کنسانتره نوع A تا 28 روزگی و کنسانتره نوع B از 29 روزگی تا پایان دوره استفاده می گردد.
میزان مصرف: 50 کیلوگرم در هر تن خوراک طیور.
نوع بسته بندی و مدت نگهداری: در کیسه های 3 لایه به مدت 4 ماه قابل نگهداری می باشد.
شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و در بسته بندی اصلی نگهداری شود.